اعضا > مرکز آموزش > دامنه(دامین) > addon domain و Parked Domain چیستند و چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟


addon domain و Parked Domain چیستند و چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
با استفاده از parked domain شما می توانید يك دامين را بر روی يك دامين ديگر پارك کنید و در نتيجه يك سايت با دو آدرس داشته باشید، بدین صورت که اگر برای مثال دامنه ی tandishost.com را بر روی tandisweb.com پارک کنید، بینندگان سایت شما می توانند علاوه براستفاده از دامین tandisweb.com وارد آدرس tandishost.com شده و تمام صفحات سایت اصلی را بر روی این دامین نیز ببینند، مثلا به جای tandisweb.com/members آدرس tandishost.com/members را می بینند.

با استفاده از Addon domain شما می توانید يك دامين جدید را بر روی يك یک پوشه ی جدید در هاست خود قرار دهید و در نتيجه ميتوانيد چند سايت به ظاهر مستقل داشته باشيد در حالی که اين سايتهاي ميتوانند زیردامنه يك سايت ديگر نیز باشند. به بیان ساده تر با استفاده از Addon domain شما می توانید بر روی یک پلان میزبانی وب چندین سایت متفاوت و کاملا مستقل را راه اندازی کنید.

همچنین شما می توانید برای هر دامنه ی جدیدی که Park یا Addon می کنید در بخش Email Accounts در سی پنل خود اکانت های ایمیل مختلف و با پیشوند های مختلف نیز ایجاد کنید (مانند info@tandisweb.com و ...)آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
دامنه اینترنتی (مشاهدات: 1490)

Powered by WHMCompleteSolution